Yüksel Group Lojistik / Kadromuz

Yüksel Group Uzman Lojistik Ekibimize Ait İsim ve E-Posta Bilgilerine Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.



BOLU MERKEZ

Şenol YÜKSEL

Yönetim Kurulu Başkanı

senol@yukselgroup.com.tr

Emre YÜKSEL

Finans Direktörü

emre@yukselgroup.com.tr

Nurten YÜKSEL

Operasyon ve Tedarik Direktörü

nurten@yukselgroup.com.tr

Yasin Yüksel

Pazarlama ve Tedarik

yasin@yukselgroup.com.tr



Erkan DOĞANÖZ

Muhasebe Departmanı

erkan@yukselgroup.com.tr

Özlem BAŞOL

Muhasebe Departmanı

ozlem@yukselgroup.com.tr

Burcu ARSLANATA

İhracat Departmanı

burcu@yukselgroup.com.tr

Faruk KARAGÖZ

Operasyon Departmanı

farukkaragoz@yukselgroup.com.tr



Özgür GÜLEN

Operasyon Departmanı

ozgur@yukselgroup.com.tr

Kübra KAYDIN

Operasyon Departmanı

kubra@yukselgroup.com.tr



İSTANBUL ŞUBE

Aydın AVCI

Şubeler Direktörü

aydin@yukselgroup.com.tr

Faruk ŞENBURÇ

Pazarlama & Satış Müdürü

faruk@yukselgroup.com.tr

Aydın ÜNAL

Disponent & Satış

unal@yukselgroup.com.tr

Filiz AVCI

Operasyon Müdürü

filizavci@yukselgroup.com.tr



Seda DEMİRKIRAN

İthalat Operasyon

seda@yukselgroup.com.tr

Serhat ERVAN

Dispozisyon & Operasyon

serhat@yukselgroup.com.tr

Mesut KABAL

Karayolu Tedarik Sorumlusu

mesut@yukselgroup.com.tr



MERSİN ŞUBE

Esin ÖZGÜN ŞENEL

Şube Müdürü

esin@yukselgroup.com.tr

Beste ADANALI

Operasyon Departmanı

beste@yukselgroup.com.tr

Selin ÖRDEK

Tedarik & Operasyon

selin@yukselgroup.com.tr

Seyhan DOĞAN

Satış & Pazarlama

selin@yukselgroup.com.tr



Bilgehan ÇIRAY

Satış & Pazarlama

bilgehan@yukselgroup.com.tr



ULUSLARARASI PARSİYEL SERVİS AĞIMIZ

Uluslararası Ana Parsiyel Hatlarımıza Bir Göz Atın
Almanya Parsiyel Taşıma
Almanya Parsiyel

Almanya Parsiyel Taşıma Talepleriniz için Tüm Bölgelere Düzenli Parsiyel (LTL) Sevkiyatlarımız Bulunmaktadır.

Hollanda Parsiyel Taşıma
Hollanda Parsiyel

Hollanda Parsiyel Taşıma Talepleriniz için Tüm Bölgelere Düzenli Parsiyel (LTL) Sevkiyatlarımız Bulunmaktadır.

Belçika Parsiyel Taşıma
Belçika Parsiyel

Belçika Parsiyel Taşıma Talepleriniz için Tüm Bölgelere Düzenli Parsiyel (LTL) Sevkiyatlarımız Bulunmaktadır.

İngiltere Parsiyel Taşıma
İngiltere Parsiyel

İngiltere/İrlanda Parsiyel Taşıma Talepleriniz için Tüm Bölgelere Düzenli Parsiyel (LTL) Çıkışlarımız Bulunmaktadır.

İsviçre Parsiyel Taşıma
İsviçre Parsiyel

İsviçre Parsiyel Taşıma Talepleriniz için Tüm Bölgelere Düzenli Parsiyel (LTL) Sevkiyatlarımız Bulunmaktadır.

Fransa Parsiyel Taşıma
Fransa Parsiyel

Fransa Parsiyel Taşıma Talepleriniz için Tüm Bölgelere Düzenli Parsiyel (LTL) Sevkiyatlarımız Bulunmaktadır.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın bireysel gelişimleri için eğilimleri ön planda tutmak, Gerekli teknolojik altyapıyı sağlayarak kaliteli bir çalışma ortamını düzenlemek, Bugünkü Dünya pazarının ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak 2020'li yılların ihtiyaçlarına göre müşteri talepleri doğrultusunda yeniden yapılanmaktır.

Vizyonumuz

Firmamızın yurtiçi ve yurtdışı dünya piyasasında aynı sektörlerdeki diğer yer alan şirketler arasında zirve konumuna yükselmesi, kalite ve bilgiden asla ödün vermeden büyüme sağlaması, uygun bütçe ve maliyet ile en iyi projeleri gün ışığna çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

Kalite Politikamız

- Çalışan ve Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak
- Müşteriler ile açık e güvene dayalı bir iletişim kurmak
- En alt kademeden en üst kademeye kadar tüm çalışanlara kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsetmek
- Teknolojiye ve eğitime yatırım yaparak çağın şartlarına uymaktır.